Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Το 1996 γνωρίστηκαν στο φεστιβάλ του Άρδα, έναν χρόνο αργότερα τον βάφτισε Μέθυσο και έγινε ένα από τα “τέρατα” των Βαβυλώνα. Αυτή όμως, είναι η πρώτη φορά που ο Stavento και ο frontman των Active Member συνεργάζονται σε ένα τραγούδι, σε στίχους του ίδιου του Μιχάλη Stavento – 27 χρόνια μετά από την πρώτη γνωριμία τους.