Η Τζόυς Ευείδη βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά “Πρωίαν σε είδον”, όπου μίλησε για τη φιλοζωική δράση της, την παράσταση “Μπαμπάδες με ρούμι” στην οποία πρωταγωνιστεί, αλλά και για τα “Οι Μεν και οι Δε” και “Το Κλάμα βγήκε από τον παράδεισο”, αποκαλύπτοντας άγνωστες λεπτομέρειες για τις δύο αυτές μεγάλες της επιτυχίες.
Μεγαλύτερη έμφαση έδωσε ωστόσο στη φιλοζωική της δράση. Η Τζόυς Ευείδη αφιερώνει συχνά τον χρόνο της στην περίθαλψη ζώων, ενώ μέσα από τις σελίδες της στα social media αναζητά οικογένειες για αδέσποτα ζωάκια.
Διαβάστε περισσότερα στο monopoli.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr