Για όσους δεν το γνωρίζετε, ο Ben Rubin είναι ο σκιτσογράφος που βρίσκεται πίσω από τα Subway Doodles. Στην ουσία το πρότζεκτ τοποθετεί διάφορα τερατάκια δίπλα από ανυποψίαστα θύματα που περιφέρονται στους δημόσιους χώρους.
Τα Subway Doodles έχουν τεράστια απήχηση στο κοινό και οφείλουμε κι εμείς να παραδεχτούμε πως έχουν λίγη πλάκα. Ρίξτε μια ματιά και το νου σας όταν είστε στο μετρό!
Περισσότερα στο penna.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr