Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Στην πλατεία Διαμάντως Κουμπάκη στη Νίκαια, την Τετάρτη 31 Αυγούστου και ώρα 1.30 το μεσημέρι, ο Γιώργος Μαζωνάκης μαζί με τους εθελοντές της κοινωνικής κουζίνας «Ο Άλλος Άνθρωπος», με ηχηρό μήνυμα αγάπης και ανθρωπιάς: «Μαγειρεύουμε Όλοι Μαζί – Τρώμε όλοι μαζί», θα μαγειρέψουν και θα προσφέρουν φαγητό για τους αδύναμους συνανθρώπους μας.
Περισσότερα στο monopoli.gr