Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Το κουδουνάκι στην πόρτα του καφέ χτυπάει κάθε δύο λεπτά. Όταν εμφανίζεται ο Προμηθέας Αλειφερόπουλος από τα ηχεία ακούγεται επίσης ένα παλιό τραγούδι των Crowded House, το «Everywhere you go always take the weather with you». Kι έχει πλάκα γιατί ο Προμηθέας συστήνεται ταξιδιάρης. Έχει, όπως λέει, απορρίψει πολλές προτάσεις για δουλειά στην Επίδαυρο αφού πάντα θεωρούσε ιερό το δικαίωμα στο ταξίδι. Μήπως γι’ αυτό δεν κάνει θέατρο;
Περισσότερα στο monopoli.gr