Εβδομήντα ολόκληρα χρόνια έχουν περάσει από τη μέρα που έκανε για πρώτη φορά την εμφάνισή του το γυναικείο μπικίνι. Ήταν κατά τη διάρκεια μιας επίδειξης μόδας στο Παρίσι που πραγματοποιήθηκε σε χώρο με πισίνα. Δείτε περισσότερα στο penna.gr Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr Share