Mόλις πριν από λίγες ημέρες στην είσοδο του κινηματογράφου “Άστυ”, στην Κοραή. Στην πρόσοψη, εκεί αντί για το μεγάλο πόστερ της ταινίας-φάτσα κάρτα το βλέπεις: ανοιχτή επιστολή προς στην Υπουργό Πολιτισμού, SOS – κάντε κάτι. Για τα σινεμά.
Διαβάστε περισσότερα στο monopoli.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr