Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
«Ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία έπαιξε με τα παιδιά που φιλοξενούνται στο Παιδικό Χωριό, βοήθησε στο ψήσιμο του οβελία και μοίρασε δώρα.
Επίσης ο κ. Τσίπρας είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με παιδαγωγούς και τις μητέρες SOS, καθώς και τις ανάδοχες οικογένειες από την Ουκρανία που φιλοξενούνται τον τελευταίο καιρό στις εγκαταστάσεις της Βάρης», αναφέρει η σχετική ανακοίνωση του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ.