"Ενώ βρισκόμαστε στην κορύφωση του τρίτου κύματος της πανδημίας ο ΣΥΡΙΖΑ ακολουθεί τη συνηθισμένη πρακτική του. Η Νεολαία ΣΥΡΙΖΑ Θεσσαλονίκης προσκαλούσε πάλι για σήμερα τον κόσμο σε μια ακόμα συγκέντρωση", τονίζει σε δήλωσή του ο εκπρόσωπος Τύπου της ΝΔ Τάσος Γαϊτάνης και σχολιάζει:
"Στο ΣΥΡΙΖΑ το πρωί κάνουν συγκεντρώσεις και το βράδυ κριτική για τα αυξημένα κρούσματα και τις νοσηλείες. Ο κ. Τσίπρας εξακολουθεί να δέχεται το ρίσκο".
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr