Ο επικεφαλής του Ποταμιού Σταύρος Θεοδωράκης, άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα στο 2ο Γυμνάσιο Χαϊδαρίου. Ο Σταύρος Θεοδωράκης συνομίλησε με την εφορευτική επιτροπή και τον δικαστικό αντιπρόσωπο και χαμογελαστός ψήφισε.
Στο μήνυμά του ανέφερε ότι «Καλημέρα, καλημέρα. Σήμερα στέλνω μήνυμα στους νέους. Για να γεννηθούμε ένα σπερματοζωάριο δεν δείλιασε και έφυγε μπροστά».
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr