Τα συγχαρητήριά του στους νέους και τις νέες της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ που «απέδειξαν ότι η μάχη των ιδεών κερδίζεται στα πανεπιστήμια» εξέφρασε ο γραμματέας της Ν.Δ. Λευτέρης Αυγενάκης σε ανάρτησή του στο Twitter για την πρωτιά της παράταξης στις φοιτητικές εκλογές.
«Αυτές τις ‘Τετάρτες’ που η καρδιά μας χτυπάει δυνατά, η ΔΑΠ-ΝΔΦΚ θα μας κάνει πάντα υπερήφανους. Η πρώτη εκλογική νίκη του 2019 έρχεται από την νεολαία μας» έγραψε στην ανάρτησή του.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr