Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Τα δύο νέα στελέχη έβγαλαν και σέλφι μαζί με την Πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ Φώφη Γεννηματά, τον εκπρόσωπο Τύπου Παύλο Χρηστίδη, την αναπληρώτρια εκπρόσωπο Νάντια Γιαννακοπούλου, και τον Γραμματέα Επικοινωνιακού Σχεδιασμού Θάνο Μοραΐτη, με τους οποίους είχαν και την πρώτη επαφή για τα νέα τους καθήκοντα.
Από το... φόντο της φωτογραφίας φυσικά δεν μπορούσε φυσικά να λείπει ο Ανδρέας Παπανδρέου.