Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Τόνισε ακόμα οτι «δεν είμαστε εδώ για να στηρίζουμε εν λευκώ τον κ. Τσίπρα αλλά δεν είμαστε και για να λέμε όχι σε όλα, όπως μας εκανε ο κ. Τσίπρας όταν ήταν αντιπολίτευση, ίσα ίσα για να του ανταποδώσουμε αυτά που μας έκανε».
«Να μην γίνουμε Τσίπρας νο2» ανέφερε χαρακτηριστικά ο κ. Χατζηδάκης.