Η κ. Χριστίνα Σακελλαρίδη επανεξελέγη πρόεδρος του Πανελληνίου Συνδέσμου Εξαγωγέων στο νέο διοικητικό συμβούλιο του ΠΣΕ που συγκροτήθηκε σε σώμα. Αντιπρόεδροι εξελέγησαν η κ. Αλεξάνδρα Χαζάπη-Πίττα ("ΜΕΛΙ ΑΤΤΙΚΗ") και οι κ.κ. Γ. Καρδασιλάρης ("CARDICO") και κ. Ν. Δούρος ("DUR").
Γενικός γραμματέας εξελέγη ο κ. Ευάγγ. Κολοκοτρώνης ("ADELCO") και Οικονομικός Επόπτης, ο κ. Γ. Γερεντές ("Ν. Γερεντές ΑΕ"). Σύμβουλοι εξελέγησαν με αλφαβητική σειρά οι κ.κ. Ν. Βασιλείου ("BRIGHT"), Β. Κάτσος ("PHARMATHEN"), Δ. Κουτσολιούτσος ("ΝΤΕΚΟΕΞ & ΣΙΑ"), Θ.Μπερτζελέτος (Δ. Θ. ΜΠΕΡΤΖΕΛΕΤΟΣ ΑΕ) και Δ. Νομικός ("Δ. Νομικός ΑΕ").
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr