Την παύση της λειτουργίας των τμημάτων Β2 και Γ2 του 3ου Γυμνάσιου Ζακύνθου από αύριο Πέμπτη και για επτά ημέρες, λόγω του εντοπισμού περιστατικών της νέας γρίπης. Ειδικότερα, στο πλαίσιο παρακολούθησης από το ΕΚΕΠΥ και το ΚΕΕΛΠΝΟ της δραστηριότητας της νέας γρίπης στην Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση της Χώρας, εντοπίστηκε συρροή περιστατικών γριπώδους συνδρομής στα εν λόγω τμήματα.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr