Με ανακοίνωσή της στο ΧΑ,η Ν.Ε.Λ. ενημερώνει ότι επεκτάθηκε η συνεργασία με την Goody's και στο πλοίο "Ε/Γ Ο/Γ Αίολος Κεντέρης", ενώ δεν αποκλείει το ενδεχόμενο να επεκταθεί και περαιτέρω, στα υπόλοιπα πλοία της.
Συγκεκριμένα η
ΝΕΛ εκχώρησε τη λειτουργία του εστιατορίου και του μπάρ του πλοίου στη Γευσιπλοία έναντι τιμήματος αναλόγου των πραγματοποιούμενων πωλήσεων. Έτσι με την έναρξη των δρομολογίων του πλοίου θα λειτουργούν σημεία πώλησης ειδών καφέ-ζαχαροπλαστικής και αναψυκτηρίου με το εμπορικό σήμα Flocafe. Επιπλέον η λειτουργία του εστιατορίου του πλοίου έχει ανατεθεί εξ'ολοκλήρου στην Γευσιπλοία.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr