Νέα σειρά προϊόντων με την ονομασία 365 και σήμα το λιοντάρι λανσάρει ο όμιλος ΑΒ Βασιλόπουλος. Σύμφωνα με την ΑΒ Βασιλόπουλος, τα 365 είναι μια σειρά προϊόντων, που ήρθαν για να ανταποκριθούν στις καθημερινές ανάγκες των καταναλωτών, προσφέροντας όχι μόνο ποιότητα αλλά και εξαιρετικά χαμηλές τιμές.
Με μια μεγάλη γκάμα κωδικών, από τρόφιμα μέχρι καλλυντικά και καθαριστικά, τα προϊόντα 365 αναμένεται να πρωταγωνιστήσουν στη ζωή των καταναλωτών, αφού επιλέγοντάς τα κερδίζουν σε καθημερινή βάση. Το λιοντάρι που είναι το λογότυπο των προϊόντων 365 αποτέλεσε και την έμπνευση για την επικοινωνία τους, αφού στο σύνολό της η καμπάνια επικεντρώνεται στη «Χρονιά του Λιονταριού», μια χρονιά που όλοι οι καταναλωτές θα βγουν κερδισμένοι. Η επικοινωνία, που υπογράφεται από την Spot JWT, περιλαμβάνει τηλεοπτικό και ραδιοφωνικό spot και ταυτόχρονα υποστηρίζεται με έντυπα προσφορών και in store ενέργειες. Τα προϊόντα 365 διατίθενται αποκλειστικά από τα καταστήματα ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ Βασιλόπουλος και του πουλιού το γάλα, ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ City, ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ Food Market και ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ Shop & Go.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr