Σε 0,194% από 0,174% ανήλθε η συμμετοχή στο μετοχικό κεφαλαίο και στα δικαιώματα ψήφου της εταιρίας Sprider, της κα ’ννας Χατζηιωάννου , θυγατέρας του αντιπροέδρου και εκτελεστικoύ μέλους του διοικητικού συμβουλίου της εταιρίας Sprider κ. Σάββα Χατζηιωάννου, ,καθώς προέβη στις 06/08/2007 σε αγορά 5.290 κοινών ονομαστικών μετοχών της εταιρείας, συνολικής καθαρής αξίας 58.882 ευρώ, σύμφωνα με ανακοίνωση της εισηγμένης.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr