Σε 0,08% από 0,05% ανέρχεται πλέον το ποσοστό συμμετοχής της κ. Αννας Χατζηιωάννου του Σάββα, θυγατέρα του Αντιπροέδρου και Εκτελεστικoύ Μέλους του Διοικητικού Συμβουλίου της Εταιρίας κ. Σάββα Χατζηιωάννου του Δωρόθεου μετά και την αγορά 6.850 κοινών ονομαστικών μετοχών, συνολικής καθαρής αξίας 77.597,00 ευρώ.
Ακόμα, σε 0,129% από 0,127% αυξήθηκε το ποσοστό συμμετοχής του ανεξάρτητου μη εκτελεστικού μέλους του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρίας κ. Βασίλειου Τσίγκανου του Παναγιώτη, ο οποίος προέβη σε αγορά 470 κοινών ονομαστικών μετοχών ,συνολικής καθαρής αξίας 5.339,20 ευρώ.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr