Πωλητές εμφανίστηκαν οι insiders της Sprider Stores. Πιο συγκεκριμένα ο Αθανάσιος Χατζηιωάννου, μέτοχος και Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου της Sprider προέβη σε πώληση μετοχών με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του να κατέλθει από 10,48% σε 9,72%. Επίσης, ο Σάββας Χατζηιωάννου μέτοχος και Αντιπρόεδρος προέβη σε πώληση μετοχών με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του να κατέλθει από 10,18% σε 9,00%.
Τέλος ο Νικόλαος Αργυρός του Αθανασίου, μέτοχος και Εκτελεστικό Μέλος προέβη σε πώληση μετοχών με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του να κατέλθει από 5,27% σε 4,70%.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr