Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Στην εκπλήρωση των παιδικών ευχών μπορούμε να συμβάλουμε όλοι δωρεάν, μπαίνοντας στην «Ομάδα Προσφορά ΟΠΑΠ». Παράλληλα, διεκδικούμε δύο δώρα εμπειρίας από την Καίτη Γαρμπή και τον Κωστή Μαραβέγια, οι οποίοι υποστηρίζουν τη σημαντική πρωτοβουλία του ΟΠΑΠ για παιδιά.
Το δώρο εμπειρίας από την Καίτη Γαρμπή είναι η δημιουργία ενός συλλεκτικού kaitoji μαζί της. Ο Κωστής Μαραβέγιας μας δίνει την ευκαιρία να περάσουμε μια ημέρα μαζί του στο studio.
Δείτε τα βίντεο:
Πώς θα γίνουμε “MAD For a Cause”
Εάν θέλουμε να συμβάλουμε στην εκπλήρωση των ευχών των τεσσάρων παιδιών του Make-A-Wish (Κάνε-Μια-Ευχή Ελλάδος) και να διεκδικήσουμε μια εμπειρία με τον αγαπημένο μας καλλιτέχνη, αρκεί να ακολουθήσουμε τα εξής απλά βήματα: