Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Η σημαντική πρωτοβουλία του ΟΠΑΠ εφέτος αγκαλιάζει τα παιδιά των οργανισμών «Κιβωτός του Κόσμου» και «Το Χαμόγελο του Παιδιού». Με τη βοήθεια όλων μας, οι χριστουγεννιάτικες ευχές τους θα γίνουν πραγματικότητα και θα αποκτήσουν το δώρο που επιθυμούν για τις γιορτές.
Πώς θα κάνουμε πραγματικότητα την ευχή ενός παιδιού
Τα παιδιά έχουν ζωγραφίσει τις ευχές τους και εμείς έχουμε τη δυνατότητα να τις κάνουμε πραγματικότητα μέσα από την ιστοσελίδα της πρωτοβουλίας Ευχοστολίδια και την εφαρμογή «Ομάδα Προσφοράς ΟΠΑΠ».
Δείτε το βίντεο:
Με τρία απλά βήματα, μπορούμε να εκπληρώσουμε μία ή και περισσότερες ευχές:
Για κάθε ευχή που πραγματοποιούμε, έχουμε τη δυνατότητα να λάβουμε την αυθεντική ζωγραφιά του παιδιού, ώστε να θυμόμαστε τη σημαντική μας προσφορά.