Λόγω διακοπής της συνεδρίασης του Δ.Σ της Εταιρείας στις 2/2/08 δεν κατέστη δυνατή η συζήτηση των Μνημονίων Συνεργασίας της Εταιρείας με την RWE και τη Χαλυβουργική. Η ΔΕΗ ΑΕ θα ανακοινώσει την ημερομηνία κατά την οποία το Δ.Σ. θα συζητήσει τα δύο Μνημόνια.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr