Με αφορμή αναφορές Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης σχετικά με συζητήσεις συνεργασίας μεταξύ της RWE και της ΔΕΗ, και σε συνέχεια της ανακοίνωσης μας στις 9 Νοεμβρίου 2007, από την Επιχείρηση διευκρινίζεται ότι οι εμπιστευτικές συζητήσεις για την υπογραφή Μνημονίου Συνεργασίας μεταξύ των εταιριών συνεχίζονται. Στα πλαίσια αυτά, το Μνημόνιο θα τεθεί προς συζήτηση και έγκριση στη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβούλιου της
ΔΕΗ την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2007. Το Μνημόνιο Συνεργασίας θα υπογραφεί μόνον εφόσον εγκριθεί από τα Δ.Σ. των δύο μερών.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr