Την εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου αποφάσισε η Τακτική Γενική Συνέλευση της εταιρίας Motor Oil, που πραγματοποιήθηκε την 30η Μαΐου 2006.
Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, το νέο Δ.Σ. είναι το ακόλουθο: Βαρδής Ι. Βαρδινογιάννης, Ιωάννης Β. Βαρδινογιάννης, Παναγιώτης Ν. Κονταξής, Νικόλαος Ι. Κοσμαδάκης, Πέτρος Τζ. Τζαννετάκης, Δημοσθένης Ν. Βαρδινογιάννης, Νίκος Θ. Βαρδινογιάννης, Γεώργιος Π. Αλεξανδρίδης, Γεώργιος Θ. Θεοδωρουλάκης, Δέσποινα Ν. Μανώλη, Κωνσταντίνος Β. Μαραβέας, Αντώνης Χ. Θεοχάρης. Τα δύο τελευταία μέλη του Δ.Σ είναι μη εκτελεστικά ανεξάρτητα. Η συγκρότηση του νέου Δ.Σ σε σώμα θα πραγματοποιηθεί σύντομα. Η εκλογή του νέου Δ.Σ αποφασίστηκε με ποσοστό 99,56%.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr