Την παραίτησή του από τη θέση του αναπληρωτή διευθύνοντος συμβούλου της ΔΕΗ ΑΕ υπέβαλε ο κ. Πρόδρομος Ευθύμογλου σήμερα, Παρασκευή 8 Ιανουαρίου 2009, η οποία και έγινε αποδεκτή από τον πρόεδρο και διευθύνοντα σύμβουλο κ. Αρθούρο Ζερβό.
Εκ μέρους της Επιχείρησης ο κ. Ζερβός ευχαρίστησε θερμά τον κ. Ευθύμογλου για τις επί μακρόν προσφερθείσες πολύτιμες υπηρεσίες του από διάφορες θέσεις ευθύνης στη ΔΕΗ.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr