H ΕΥΔΑΠ ανακοινώνει ότι στις 11 Ιουνίου 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:00 π.μ. έλαβε χώρα η Ειδική Συνέλευση των Μετόχων Μειοψηφίας της Εταιρείας στο Χρηματιστήριο Αθηνών, στην οποία παρευρέθηκαν 73 Μέτοχοι (αυτοπροσώπως ή δια αντιπροσώπου), κάτοχοι 21.445.061 μετοχών, εκπροσωπώντας το 52,08 % του μετοχικού κεφαλαίου μειοψηφίας.
Η Ειδική Συνέλευση εξέλεξε τους κ. Παναγιώτη Σκουλαρίκη και τον κ. Χρήστο Μηστριώτη ως Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας εκ μέρους των Μετόχων της Mειοψηφίας, η θητεία των οποίων λήγει στις 11/6/2023, αναφέρεται στην ανακοίνωση.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr