Από την Τράπεζα Πειραιώς ανακοινώνεται ότι ο κ. Αλέξανδρος Μάνος, Managing Director της CITIGROUP, θα ενταχθεί εντός του Μαΐου 2007 στο στελεχιακό δυναμικό του Ομίλου Πειραιώς, ως επικεφαλής του Corporate and Investment Banking του Ομίλου.
Ο κ. Αλέξανδρος Μάνος εργάζεται στη CITIGROUP από το 1992, είναι σήμερα υπεύθυνος της Επενδυτικής Τραπεζικής για την Ελλάδα, την Κεντρική και Ανατολική Ευρώπη και τη Βόρεια Αφρική.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr