Η κα Ροδούλα Χατζηκυριάκου, μέχρι σήμερα είχε την ευθύνη της Λιανικής Τραπεζικής και του Δικτύου Καταστημάτων της Τράπεζας στην Κύπρο.
Στη μακρά της πορεία στον Όμιλο, διετέλεσε Διευθύντρια Μεγάλων Επιχειρήσεων, της Επενδυτικής Τραπεζικής και της Διεύθυνσης Χρηματοδοτήσεων ενώ πρόσφατα διετέλεσε και Διευθύνων Σύμβουλος των εργασιών της Τράπεζας στη Σερβία.
Ο Αναπληρωτής Διευθύνων Σύμβουλος του Ομίλου κ. Παναγιώτης Κουννής διατηρεί την ευθύνη των εργασιών του Ομίλου στην Κύπρο και επιπρόσθετα αναλαμβάνει καθήκοντα Ομιλικής εποπτικής ευθύνης για το χαρτοφυλάκιο χρηματοδοτήσεων των Μεγάλων και Εμπορικών Επιχειρήσεων καθώς και της Ναυτιλίας.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr