Tη μη διανομή μερίσματος για τη χρήση του 2004 ανακοίνωσε η Βαρβαρέσος.
Κατά τα λοιπά η ετήσια τακτική γενική συνέλευση των μετόχων της εταιρίας, ενέκρινε τις λογιστικές καταστάσεις της προηγούμενης χρήσεως, ενώ η συνέλευση εξουσιόδοτησε τα μέση του ΔΣ, κα Αναστασία Βαρβαρέσου και κ. Σταύρο Λαφάρα να συμμετέχουν στο Δ.Σ. της θυγατρικής εταιρίας "Εκκοκκιστήρια Βάμβακος Θηβών Α.Β.Ε.Ε." και υπό οιαδήποτε ιδιότητα συμμετοχής.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr