Κατά τη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της ΔΟΛ ΑΕ της 24ης Ιουλίου 2007, ο Αντιπρόεδρος του Δ.Σ. της Εταιρείας κος Σταύρος Π. Ψυχάρης ανακοίνωσε ότι ο Πρόεδρος του Δ.Σ. κος Χρήστος Δ. Λαμπράκης δώρισε στο Ίδρυμα Λαμπράκη ποσό 1.800.000 ευρώ, που προήλθε από τη μεταβίβαση σε τρίτους στις 24.07.2007, μέσω του Χρηματιστηρίου Αθηνών, μετοχών της Εταιρείας που αντιστοιχούν περίπου στο 1% του μετοχικού κεφαλαίου της.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr