Ανακοινώνεται ότι ο κος Πατέρας Νικόλαος του Διαμαντη, με την ιδιότητα του μετόχου της Εταιρείας, ενημέρωσε σήμερα 19.04.2007 με επιστολή του προς την Εταιρεία ότι στις 19.04.2007 (ημερομηνία μεταβολής ποσοστού /συναλλαγής) προέβη σε αγορά 48.257 μετοχών. Πριν την ανωτέρω αγορά ο κος Πατέρας Νικόλαος του Διαμαντη κατείχε 370.743 κοινές ονομαστικές μετοχές, επί συνόλου 8.342.250 κοινών ονομαστικών μετοχών, ήτοι ποσοστό συμμετοχής του επί του συνολικού μετοχικού κεφαλαίου 4.44%. Σήμερα, μετά την ανωτέρω αγορά, ο κος Πατέρας Νικόλαος του Διαμαντη κατέχει πλέον 419.000 κοινές ονομαστικές μετοχές της Εταιρείας και ποσοστό συμμετοχής επί του συνολικού μετοχικού κεφαλαίου 5.02% καθώς και αντίστοιχο 5.02% των δικαιωμάτων ψήφου.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr