Τη σύνθεση του διοικητικού της συμβουλίου για την ερχόμενη 5ετία ανακοίνωσε η εταιρεία Εκδοτικός Οργανισμός Λιβάνη.
Συγκεκριμένα, στις 7/11/2005 συνήλθαν σε συνεδρίαση τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της εταιρείας και εξέλεξαν παμψηφεί και ομοφώνως ως πρόεδρο της εταιρείας την κα. Παναγιώτα Λιβάνη του Αντωνίου, σύζυγο Νικολάου Πετρή και ως αντιπρόεδρο και διευθύνοντα σύμβουλο τον κ. Ηλία Λιβάνη του Αντωνίου. Μετά την παραπάνω απόφαση το διοικητικό συμβούλιο το οποίο θα διοικήσει την εταιρεία για πέντε έτη, δηλαδή, μέχρι την ημερομηνία κατά την οποία θα συνέλθει η Τακτική Γενική Συνέλευση, το αργότερο μέχρι την 30η Ιουνίου 2011, αποτελείται από τους κάτωθι: 1. Παναγιώτα Λιβάνη του Αντωνίου, σύζυγος Νικολάου Πετρή, εκδότης, εξαρτημένο εκτελεστικό μέλος, Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου. 2. Ηλίας Λιβάνης του Αντωνίου, εκδότης, εξαρτημένο εκτελεστικό μέλος, Αντιπρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου και Διευθύνων Σύμβουλος της εταιρείας. 3. Αντώνης Λιβάνης του Ηλία, εκδότης, εξαρτημένο μη εκτελεστικό, Σύμβουλος. 4. Παναγιώτης Ζαχόπουλος του Θεοφάνη, Δικηγόρος, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος, Σύμβουλος. 5. Χρήστος Αρφάνης του Κων/νου, ηλεκτρολόγος - μηχανολόγος, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος, Σύμβουλος. 6. Νικόλαος Γκατζέλης του Παναγιώτη, ιδιωτικός υπάλλήλος, εξαρτημένο εκτελεστικό μέλος, Σύμβουλος.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr