Τον κο Νανόπουλο Δημήτριο εξέλεξε ως νέο ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος, το Δ.Σ. της Αxοn Συμμετοχών, σε αντικατάσταση του παραιτηθέντος, ανεξάρτητου μη εκτελεστικού μέλους κου Κατσαούνη Ιωάννου.
Μετά από την ως άνω αντικατάσταση το νέο Διοικητικό Συμβούλιο της Αxοn έχει ως εξής: 1. Απόστολος Τερζόπουλος του Δημητρίου, Πρόεδρος του ΔΣ, εκτελεστικό μέλος. 2. Σταματάκη Βασιλική του Νικολάου, Δ/νουσα Σύμβουλος, εκτελεστικό μέλος. 3. Πάκκα Παρασκευή του Μιχαήλ, μη εκτελεστικό μέλος, 4. Νανόπουλος Δημήτριος του Βαϊου, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος. 5. Νικολαϊδης Πέτρος του Κωνσταντίνου, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr