Την παραίτησή του από τη θέση του διευθύνοντος συμβούλου και από μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Lamda Development υπέβαλε σήμερα ο κ. Λάμπρος Αναγνωστόπουλος.
Ειδικότερα, μετά από εξαετή θητεία στην Lamda Development, ο κ. Λ. Αναγνωστόπουλος θα αναλάβει την ανάπτυξη μιας νέας εταιρείεας του Ομίλου Λάτση, η οποία θα δραστηριοποιείται στον χώρο των ιδιωτικών επενδύσεων στην Ευρωπαϊκή και διεθνή αγορά. Παράλληλα, ο κ. Λ. Αναγνωστόπουλος θα έχει επιτελικό και συμβουλευτικό ρόλο σε θέματα διεθνούς ανάπτυξης και νέων επενδύσεων του Ομίλου Λάτση. Οπως αναφέρεται σε ανακοίνωση της εταιρείας, τις επόμενες ημέρες το διοικητικό συμβούλιο θα συνεδριάσει για την πλήρωση της θέσης του παραιτηθέντος μέλους του διοικητικού συμβουλίου και την εκλογή του διευθύνοντος συμβούλου.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr