Στο 27,371%, από 32,219% κατήλθε το ποσοστό συμμετοχής του κ. Ιωάννη Κλουκίνα, μετόχου, Προέδρου και Διευθύνοντος Συμβούλου της Ι. Κλουκίνας - Ι. Λάππας, καθώς στις 9/5/2007 πρόεβη σε πώληση μετοχών.
Ακόμη, στο 26,89% από 31,74% μειώθηκε και το ποσοστό συμμετοχής του κ. Ι. Λάππα, Αντιπροέδρου και Διευθύνοντος Συμβούλου της εν λόγω εταιρείας μετά και την πώληση μετοχών.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr