Αλλαγές προέκυψαν στη σύνθεση του διοικητικού συμβουλίου της εταιρείας Ευκλείδης ΑΤΕ.
Συγκεκριμένα, την Τετάρτη 6 Ιουλίου 2005, συνήλθε το Δ.Σ. της εταιρίας στα γραφεία της, το οποίο συζήτησε και αποφάσισε την αποδοχή της παραίτησης του Διευθύνοντος Συμβούλου (Εκτελεστικού Μέλους του ΔΣ) κ. Δημητρίου Φουντά και την αντικατάστασή του από τον κ. Θεόδωρο Μέγγουλη. Κατόπιν αυτού προέβη στη συγκρότησή του σε σώμα, για το υπόλοιπο της θητείας, καθώς και στον ορισμό των νομίμων εκπροσώπων της εταιρείας οι οποίοι και θα την δεσμεύουν.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr