Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Δ.Σ της εταιρίας ΕΚΤΕΡ μετά την αλλαγή που είχε προκύψει στην μετοχική του σύνθεση.
Το νέο Δ.Σ. έχει ως εξής: 1. Αθανάσιος Σίψας του Κων/νου, Πρόεδρος, Εκτελεστικό Μέλος. 2. Θωμάς Ταραμπίκος του Δημητρίου, Αντιπρόεδρος, Εκτελεστικό Μέλος. 3. Ιωάννης Καβέτσος του Ανδρέα, Δ/νων Σύμβουλος, Εκτελεστικό Μέλος. 4. Κων/νος Στούμπος του Ιωάννου, Γενικός & Τεχνικός Δ/ντης, Εκτελεστικό Μέλος. 5. Ιωάννης Ιωαννίδης του Εμμανουήλ, Εκτελεστικό Μέλος. 6. Χάρης Τριανταφύλλου του Ιωάννη, Εκτελεστικό Μέλος. 7. Γρηγόριος Καβέτσος του Ανδρέα, μη Εκτελεστικό Μέλος. 8. Ηλίας Νικολόπουλος του Γεωργίου, ανεξάρτητο μη Εκτελεστικό Μέλος. 9. Χαράλαμπος Κανελλόπουλος του Κων/νου, ανεξάρτητο μη Εκτελεστικό Μέλος.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr