Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο δ.σ της Βιοτέρ μετά και την αντικατάσταση του παραιτηθέντος κ Κόντη από την Γ. Βασιλακόπουλο.
Το νέο δ.σ. έχει ως εξής: 1. Ιωάννης Κωνσταντινόπουλος του Ιωάννη, ΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 2. Μιχαήλ Αδαμαντόπουλος του Κυριάκου, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 3. Γεώργιος Μαυροσκότης του Ανδρέα, Δ/ΝΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ & ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 4. Αριστοτέλης Τσαπαλίρας του Βασιλείου, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 5. Δημήτριος Μπέρσος του Βασιλείου, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 6. Ιωάννης Πλιάτσκας του Βασιλείου, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 7. Ευάγγελος Στράτης του Γεωργίου, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 8. Αριστοτέλης Τσαγκαρογιάννης του Κωνσταντίνου, ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 9. Αναστάσιος Σακελλάρης του Γεωργίου, ΜΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 10. Φωτεινή Χατζή του Ιωάννη, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΜΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 11. Κωνσταντίνος Κορρές του Σπυρίδωνος, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΜΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ. 12. Γεώργιος Βασιλακόπουλος του Ιωάννη, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΜΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr