Ο Πάνος Μακρής ξεκίνησε συνεργασία με τον όμιλο Νίκα, αναλαμβάνοντας καθήκοντα Εμπορικού Διευθυντή. Μέχρι πρότινος, ο Π. Μακρής συνεργάζονταν με την Publicworld, από τη θέση του Γενικού Διευθυντή της αλυσίδας καταστημάτων Public.
Ο νέος Εμπορικός Διευθυντής του Ομίλου Νίκα έχει σημαντική εμπειρία στο χώρο του marketing, έχοντας στο παρελθόν συνεργαστεί με σημαντικές εταιρείες όπως είναι η Procter & Gamble (ως Brand Manager), η ΔΕΛΤΑ Βιομηχανία Γάλακτος (ως Business Unit Director γιαούρτης) κ.α. Μέχρι το τέλος του 2006 ασκούσε καθήκοντα Διευθυντή στον τομέα φρέσκων προϊόντων του ομίλου Vivartia. Τον Δεκέμβριο του 2006 ξεκίνησε τη συνεργασία του με την Publicworld.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr