Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Η ανάληψη της Μέγας Χορηγίας αποτελεί για την OTS την κορύφωση μιας επιτυχημένης συνεργασίας με την Helexpo αφού συμμετέχει τα τελευταία 10 χρόνια ως εκθέτης τόσο στην Infosystem όσο και στην Polis ενώ τα τελευταία 3 χρόνια ήταν και Χορηγός στο Συνέδριο Εφαρμογών Πληροφορικής.
Στο περίπτερο 15 stand 32 η OTS θα παρουσιάσει λύσεις και εφαρμογέςσύγχρονης τεχνολογίας για την Τοπική και Περιφερειακή Δημόσια Διοίκηση.
Παράλληλα με τις εκδηλώσεις που συνοδεύουν την Infosystem 2007 και το 13ο Συνέδριο Πληροφορικήςη εταιρία μας διοργανώνει ημερίδα με θέμα: Ηλεκτρονική Διακυβέρνηση: από το Όραμα στη Πράξη.