Καινούριο πενταμελές διοικητικό συμβούλιο για την εταιρεία ΙΜΠΕΡΙΟ-ΑΡΓΩ ΓΚΡΟΥΠ , μετά την παραίτηση Εκτελεστικού Μέλους κ. Christopher James Thomas και του ανεξάρτητου μη εκτελεστικού μέλους κ. Παναγιώτη Κυριακόπουλου.
ο νέο ΔΣ θα έχει θητεία μέχρι τις 30/06/12, τη Τακτικής Γενικής Συνέλευσης της εταιρείας .Τα νέα μέλη είναι οι Σπυρίδων Παπαρούνης(Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος - Εκτελεστικό Μέλος, ), Δρ. Χαράλαμπος Ζιώγας(Αντιπρόεδρος - μη Εκτελεστικό Μέλος) Νικόλαος Παπαδιονυσίου(μη Εκτελεστικό Μέλος )Ιωάννης Τσακίρης(Μη εκτελεστικό Μέλος Ανεξάρτητο ) και ο Ευάγγελος Πάντος,(Μη Εκτελεστικό Μέλος, Ανεξάρτητο )
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr