Νέα ελεγκτική επιτροπή εσωτερικού ελέγχου εξέλεξε το νέο διοικητικό συμβούλιο της εταιρείας Καρδασιλάρης.
Η νέα ελεγκτική επιτροπή εσωτερικού ελέγχου απαρτίζεται από τους κατωτέρω: α) Γεώργιος Κ. Καρδασιλάρης, Εκτελεστικό Μέλος Δ.Σ., Δ/νων Σύμβουλος, β) Ερασμία Ν. Μινέτα, Ανεξάρτητο μη εκτελεστικό Μέλος του Δ.Σ. γ) Σταύρος Κ. Βασιλείου, Ανεξάρτητο μη εκτελεστικό Μέλος του Δ.Σ. Παράλληλα, όρισε τον κ. Χριστακάκη Σταύρο εσωτερικό ελεγκτή της εταιρείας σε αντικατάσταση της κ. Μαρίας Ζησιμάτου την οποία όρισε Γενική Διευθύντρια της εταιρείας.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr