Συγκροτήθηκε σε σώμα το Διοικητικό Συμβούλιο της Βογιατζόγλου, που εξελέγη από την Τακτική Γενική Συνέλευση των μετόχων της εταιρείας στις 30/6/2005.
Η σύνθεσή του έχει ως εξής: Νικόλαος Βογιατζόγλου, Πρόεδρος και Δ/νων Σύμβουλος, Εκτελεστικό Μέλος. Ανδρέας Τσέπερης, Εκτελεστικό Μέλος. Ματθαίος Μανσόλας, Εκτελεστικό Μέλος. Κυριάκος Τσαγκαλίδης, Εκτελεστικό Μέλος. Γεώργιος Μπακάκος, Μη Εκτελεστικό Μέλος. Παύλος Εμμανουήλ, Ανεξάρτητο Μη Εκτελεστικό Μέλος. Καρώνης Δημήτριος, Ανεξάρτητο Μη Εκτελεστικό Μέλος. Η θητεία του ΔΣ είναι πενταετής. Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος Νικόλαος Βογιατζόγλου θα εκπροσωπεί και θα δεσμεύει την εταιρία απεριορίστως για ολόκληρη τη θητεία του Δ.Σ με μόνη την υπογραφή του. Για τις συναλλαγές της εταιρίας με το Ελληνικό Δημόσιο, τα ΝΠΔΔ και λοιπές περιοριστικές πράξεις την εταιρία θα εκπροσωπεί και ο κ. Ανδρέας Τσέπερης Οικονομικός και Διοικητικός Διευθυντής της εταιρίας.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr