Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Ο Μάριος Καραμανώφ επανεξελέγη Αντιπρόεδρος, ο Παναγιώτης Αλεξόπουλος εξελέγη Γραμματέας, ο Κωνσταντίνος Μόκας εξελέγη Ταμίας, ο Χρήστος Νούνης επανεξελέγη Ειδικός Γραμματέας ενώ επίσης μέλη του ΔΣ επανεκλέχτηκαν οι Χριστόφορος Μακρυάς και Βασίλειος Τσίτσας. Η θητεία του νέου ΔΣ είναι τριετής σύμφωνα με ανακοίνωση της ένωσης.