Στο λιμάνι της Σαντορίνης παραμένει σήμερα λόγω δυσμενών συνθηκών το πλοίο « ΠΡΕΒΕΛΗΣ », μέχρι άρσεως της απαγόρευσης απόπλου, οπότε και θα εκτελέσει το υπόλοιπο τμήμα του δρομολογίου δηλαδή ΘΗΡΑ-ΜΗΛΟ-ΠΕΙΡΑΙΑΗ, Ανώνυμη Ναυτιλιακή Εταιρεία Κρήτης ( ΑΝΕΚ Α. Ε ).
Κατόπιν τούτου, το σημερινό δρομολόγιο από ΠΕΙΡΑΙΑ και ώρα 23:59 με προορισμό ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ-ΚΑΣΟ-ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟY-ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ –ΔΙΑΦΑΝΙ-ΧΑΛΚΗ-ΡΟΔΟ και επιστροφή ,θα παραμείνει ανεκτέλεστο.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr