Σε εφαρμογή της διάταξης του άρθρου 2 παρ. 2 (ε) της απόφασης της Επιτροπής Κεφαλαιαγοράς 3/347/12.07.2005, η "ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΕΣ ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ Α.Ε." ανακοινώνει ότι τον κ. Ηλία Μίλη, Πρόεδρο Δ.Σ. της Εταιρείας, διαδέχθηκε από 01/07/2008 ο κ. Χριστόδουλος Αντωνιάδης. Οι κ.κ. Ηλίας Μίλης και Χριστόδουλος Αντωνιάδης είναι Αναπληρωτές Διευθύνοντες Σύμβουλοι της Τράπεζας Πειραιώς. Οι ως άνω αλλαγές αφορούν επίσης και την θυγατρική εταιρεία "ΠΕΙΡΑΙΩΣ LEASING ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΕΣ ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ Α.Ε.". Η ανωτέρω απόφαση θα τεθεί προς επικύρωση στις προσεχείς Γενικές Συνελεύσεις των μετόχων των Εταιρειών.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr