Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Η Πολιτική Κίνηση «ΠΡΑΤΤΩ» και ο επικεφαλής του Συμβουλίου της, Νίκος Κοτζιάς, αποφάσισαν να στηρίξουν την υποψηφιότητα του Σπύρου Πέγκα στον δήμο Θεσσαλονίκης.
Σε τηλεφωνική τους συνομιλία, ο Νίκος Κοτζιάς εξέφρασε στον Σπύρο Πέγκα τις ευχές του για νικηφόρα πορεία και επιτυχία του συνδυασμού στις επικείμενες δημοτικές εκλογές προκειμένου να πάει η Θεσσαλονίκη ένα βήμα μπροστά.