Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Γράφει ο Σπύρος Πολυχρονόπουλος
Πολλοί ακροδεξιοί ηγέτες έδωσαν το παρών και ανάμεσά τους και το πρώην στέλεχος της ΝΔ και νυν αρχηγός της "Νέας Δεξιάς".
Η εκδήλωση της Λεπέν έγινε στη Νίκαια ενόψει των προσεχών ευρωεκλογών και ο ηγέτης της Λέγκας του Βορρά, Ματέο Σαλβίνι έστειλε μαγνητοσκοπημένο βίντεο με χαιρετισμό του.
Ο Ολλανδός Γκεέρτ Βίλντερς, πάντως, δεν έδωσε το παρών λόγω διαφωνιών.
Να θυμίσουμε απλώς πως προ ημερών ο κ. Κρανιδιώτης είχε συνάντηση στο υπουργείο Άμυνας με τον Πάνο Καμμένο, δίνοντας τροφή για σχόλια και φουντώνοντας τις φήμες περί κάποιας συνεργασίας στο μέλλον.